Kontakt

• PO - PÁ • 777 102 000

TABULKY VELIKOSTÍ

Vážení zákazníci, pro lepší orientaci nabízíme přehled, jakým způsobem second hand oděvy měříme a velikostní tabulky. Přiložené rozměry v nabídkách doplňují informace o velikosti, která se může u jednotlivých výrobců maličko lišit a je třeba k nim přihlížet.

Míry jsou měřeny na rovném povrchu a vyrovnaném oděvu, tedy v klidovém stavu. Je-li třeba, jsou pružné oděvy doplněny o min či max rozměr.  Max. rozměr:  maximální nositelná míra v nataženém stavu. Jedná se o nositelné natažení a né totální deformaci oděvu.  Min. rozměr:  minimální klidový rozměr u pružných textilií a pružných pasů.  Délka rukávu: míra od krku na konec rukávu včetně manžet a lemů (stojáčky a límečky nejsou do této míry zahrnuty)  Celková délka: míra od ramenního švu v nejvyšším bodě u krku na spodní okraj oděvu, overaly a dupačky až k patnímu švu (né ke špičce), body až po spodní hranu (zapnuté), kalhoty a tepláky od pasu na konec nohavice (měřeno po boku nohavice), oděvy s kšandami - laclem (např. oteplovačky) od kšandy v klidovém stavu nastavené na max délku po spodní okraj nohavice (popř. lemu u sukní) • Šíře pod rukávy a průramky: míra přes tělo oděvu pod rukávy, u oděvů bez rukávů pod průramky (cca odpovídá míře přes prsa)  Obvod pasu a boků: celkový obvod pasu a celkový obvod boků  Jiné rozměry dle druhu second hand zboží jsou vždy vepsány u konkrétních nabídek (výška čepice, délka rukavice, délka stélky a pod.). Může-li být míra zavádějící (oděvy s třásněmi, krajkovým volánkem, ohrnovací rukávky a pod.) je doplněna o konkrétní měřený úsek.

Copy of logo bejbyfrc1a_1

DĚTSKÉ VELIKOSTI

tab vel

DÁMSKÉ VELIKOSTI

tab vel_1

PÁNSKÉ VELIKOSTI

tab vel_2

DĚTSKÉ & DOSPĚLÉ VELIKOSTI ČEPIC

Sosa do webu 1_2

 Od velikosti 54 je velikostní tabulka čepic jak pro děti, tak i pro dospělé. Kolem 8 roku života už přestává dětem hlava růst.

SEZNAM MATERIÁLŮ

Vážení zákazníci, zde se můžete seznámit s nejčastěji využívaným materiálem u nabízených oděvů. Skladba materiálu je výrobcem uváděna na všitých textilních štítcích v procentech. Kde tyto informace nejsou k dispozici (nečitelnost nebo absence výrobního štítku), i přes možný odhad, nebudou informace uváděny. 

New Picture_1

 

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.