Kontakt

• PO - PÁ • 777 102 000

DOPRAVA + PLATBA

Vážení zákazníci, zde najdete přehledně shrnuté informace o možnostech naší dopravy a platby. 

Doprava zdarma je určená při nákupu nad 600,- Kč pro Zásilkovnu. 

50% sleva na dopravě je určená při nákupu nad 600,- Kč pro Českou poštu. 

 Hodnota poštovného je určena dle váhy zboží s ohledem na objem zboží. Abychom Vám náklady na poštovné co nejvíce minimalizovali, zasíláme zboží i formou dopisu, který má proporční mantinely. Z těchto důvodů je přihlíženo i na objem zboží. Výsledná váha zásilky není tedy ve shodě s výpočtem váhy u zboží. Daný výpočet u produktu najdete v záložce ‘Parametry’ hned vedle ‘Popisu’ zboží (viz otevřená příslušná nabídka).

 Informace k platbě jsou přehledně shrnuty v objednávkovém formuláři, který obdržíte na svůj uvedený e-mail po odeslání Vaší objednávky. 

 Vaši platbu očekáváme do 5ti pracovních dnů od uzavření Vaší objednávky, pokud není dohodnuto jinak. Po nedodržení této lhůty a bez písemné odpovědi do 3 dnů na informační e-mail, bude Vaše objednávka automaticky stornována (viz Obchodní podmínky). Platba hrazená přes složenku se zobrazuje s odstupem několika dní - je dobré o této formě platby provozovatele upozornit. 

 Zásilky odesíláme po obdržení platby do 1-2 pracovních dnů a zákazníka o odeslání vždy informujeme na e-mail. Upozorňujeme, že za ztrátu nebo poškození u ‘Obyčejně’ odeslaných zásilek pošta nezodpovídá! 

 Poškozené zásilky jsou vinou doručovací společnosti, která si nese za tuto újmu zodpovědnost. V případě zjevného poškození zboží při přebírání zásilky, doporučujeme kupujícímu takové zboží nepřevzít s poukazem na jeho poškození. 

 Osobní převzetí musí vyhovovat jak zákazníkovi, tak prodejci. Pro dohodnutí místa předání, termínu a čase se s Vámi prodejce spojí co nejdříve přes e-mail nebo telefonicky.

CENÍK DOPRAVY:

• Česká pošta •Hodnota poštovného je určena dle váhy zboží s ohledem na jeho objem (viz výše).                                                                                                                Při nákupu nad 600,- Kč sleva 50% z ceny.

BF Pošta

• Zásilkovna • Síť výdejních míst, která zajišťují výdej zboží na vybraných místech se 7 denní lhůtou na vyzvednutí zásilky.                                                                   Při nákupu nad 600,- Kč doprava zdarma.

BF Zásilkovna1

• Osobní převzetí • Pro bližší informace nás kontaktujte před nákupem.

BF Převzetí

PLATBA: Informace k platbě jsou přehledně shrnuty v objednávkovém formuláři, který obdržíte na svůj e-mail po odeslání objednávky.

BF Platba_1

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.